AAA

Členové FCČR

Seznam členů udržuje: Michaela Nováková, jednatelka výboru FC (kontakt viz kontakty)

xls Seznam členů FC k 15. 6. 2019
(ve formátu xls)
PříjmeníJménoMěsto
Balcarová AlenaPraha 10
BalkováMichaelaStrakonice
BednářováAdélaPraha 10
BěhounkováKristýnaBřasy
BelšanováLucieJablonec nad Nisou
BenetkováMichaelaVšenice
BergerováKláraBrno
BínováHanaKolín
BobekJanČeské Budějovice
BorovskáEvaLibhošť
BrožovskáMichaelaHluboká nad Vltavou
BuzoLukášChlumec
ČevelováAndreaPřerov
DaňkováNikolaDašice
Donátová
MartinaVelký Vřešťov
DrbohlavKamilKobyly
DžuganTomášKaznějov
Eggová AlenaProstějov
FenclMichalDobříš
FialováLenkaHroznětín
FilipováAlenaTeplice - Sobědruhy
FormánkováSoňaHoroušánky
FričováPetraKrupka
FričováBlankaKrupka
GrasslováIvanaLiberec
GregorováMichaelaSmržice
HálaVladimír
HamáčkováMarcela
HandlováRomanaTelnice
HauserováMonikaJablonec nad Nisou
HavlíčkováSoňaOstrava
HerbrychováMichaelaSemily
HiršMichalKutná Hora
HlahůlkováZuzanaOhrozim
Horáček MichalÚštěk
HoráčkováLucieÚstí nad Labem
HornychováVeronikaPraha 4
HůlkováBarboraRoztoky
HurdálkováMartinaLiberec
ChalupníčkováPetraPraha 8
IngrDavidÚjezd u černé hory
IsmanickáVěraFrýdlant
IsmanickáAndreaFrýdlant
JacenkováMonikaBřasy
JakšováEvaPrachatice
JančálkováAlenaMořkov
JandoraJaromírHradec Králové
JandorováEvaHradec Králové
JedličkováIvetaPardubice
JežkováJanaKarlovy Vary
JircováAndreaChocerady
JiříkJanKrupka
JoklováPetraBoršov nad Vltavou
JonášováIrenaLiberec
KadeřábkováJindřiškaBřasy
KaisnerováMartinaKolín
KarasováIvanaPraha 8
KasaláMonikaPardubice
Kasalý MichalPardubice
KavkováMiloslavaRudolfov
KejakováDominikaPraha 10
KejzlarováHanaJevíčko
KnápkováMonikaPřerov
KocifajTomášČeské Budějovice
KocourkováBarboraČáslav
KonopáčJosefSvitavy
KonopáčováAnnaSvitavy
KopřivíkováDenisaProstějov
KoubkováSabinaČeské Budějovice
Koubková EvaČeské Budějovice
KovácsováJulieSedily
KrálováAlenaPraha 9
KramertováHelenaHostěradice
KreisingerKamilPraha 9
KrejčíkováMarcelaBožíčany
KropáčkováHanaČeské Budějovice
KrupováMarianaOstrov
KřejbskáPetraPardubice
KřivohlaváVendulaKrupka
KřivohlaváJiřinaKrupka
KřížJiříPlzeň
KubrtVáclavKlášterec nad Ohří
KupkováJanaPraha 4
LehrmundováBarboraKarlovy Vary
LukešováIvaNová Role
LukešováKateřinaNová Role
LysáRenátaPraha 10
MachalováKateřinaDěčín 4
MaláJanaHořovice
MarhanRomanStrakonice
MarkováPetraHluboká nad Vltavou
MedunováIvaPardubice
MíčováDenisaKutná Hora
MihokováMirkaAdamov
MiklasováMichaelaKrupka I
MírovskáLuciePraha
MoravcováMarkétaChrášťany
MotyčkaRadekKarlovy Vary
MotyčkováHanaBoží Dar
MračkováKateřinaLiberec 6
NeumanováJanaMladá Boleslav
NeumanováMartinaMladá Boleslav
Nosková MarcelaPěnčín
NovákZbyněkRadíkovice
NovákováMichaelaPraha 10
NovákováLenkaMladá Boleslav
NovákováZdeňkaRadíkovice
NovákováAnnaPraha 8
OuředníkováZuzanaJablonec nad Nisou
PachtováMilenaKrupka
PecháčkováZuzanaLiberec 8
PechouškováAnetaPraha
PilařováBarboraČeské Budějovice
PlášilLiborKolín
PlzákováMonikaBřasy
PohnětalováKristýnaČeský Krumlov
PospíchalováVěraMnichovo Hradiště
PospíšilováAnnaPardubice
PrägerJosefKrupka
PrägerováMilenaLesní Stezka
PrimasHanaLiberec
ProkešPetrŘíčany
Prokešová PetraJeseník
ProšekStanislavÚstí nad Labem
ProškováIvaÚstí nad Labem
QuaiserováHanaMladá Boleslav
RabajdováJitkaÚstí nad Labem
ReindlováJanaPlzeň-Černice
RemešMarekProstějov
RothschedlováJanaLiberec
Rozsypalová (Hrdá)GabrielaProstějov
RussMarekÚstí n.L.-Něstěnice
ŘíhaMilanPraha 9
SemančíkováHanaKolín
SemerádPavelÚstí nad Labem
SchwabDominikČeské Budějovice
SilovskýJindřichKarlovy Vary
SkalickáHanaPraha 5
SkálkováKateřinaDřísy
SklenářováMichaelaPraha 10
SlabiňákováHelenaPlzeň
SlezákováPavlaMníšek
SlukováDanušeČeské Budějovice
SommrováJanaPardubice
SoučekJanLiberec
SoučkováKateřinaLiberec
SoukupováVěraÚstí nad Labem
Srbená JitkaČeské Budějovice
StehlíkováEvaČeské Budějovice
StejskalováNikolaPraha 8
StiborOldřichHradec Králové
StrakaJanPraha 9
StránskáKarolína Ústí nad Labem
Stránský PetrÚstí nad Labem
SvobodováHanaBřezno
ŠediváSimonaLiberec 9
ŠimekBořivojHradec Králové
ŠimerováDanaLiberec
ŠimerováLucieLiberec
ŠindelářŠtěpánChrastava
ŠlamborováLucieHodkovice nad Mohelkou
ŠrámkováMarkétaHradec Králové
ŠtefečkováKateřinaPraha 2
ŠtěpánkováAlžbětaŽamberk
ŠtulíkováKateřinaDolní Sloupnice
ŠvábováPetraDubné
ŠvejdováPetraMnichovo Hradiště
TachecíVeronikaStráž n. N.
TesařZbyněkLitomyšl
TesařováTerezaÚstí nad Labem
TománekRadkoMošnov
TománkováJanaMošnov
TomašicováVeronikaPraha
TomáškováHelenaHorní Stropnice
TučímováJanaHlavečník
UhlířováGabrielaRudolfov
UrbanováKamilaOstrov
VacíkováGabrielaBrno
ValnohováNikolaLiberec
VeseláKamilaLitomyšl
VlasákováIvanaPraha 10
VlčkováKarolínaPraha 6
VondráčkováPetraPardubice
VotroubkováIlonaVysoké Mýto
VrbováMilenaPraha 10
WlčkováTerezaDěčín 3
ZátopekMiroslavLibhošť
ZbrankováPavlaPočerny
ZelyczováRenataÚstí nad Labem
ŽihlováHanaRakovník
ŽinčákováBlankaNová Role

 

FLYBALLOVÁ MAPA ČESKÉ REPUBLIKY:

OFICIÁLNÍ PARTNER FLYBALLU V ČR:

Fitmin
SPONZOŘI FLYBALLU:
Kudyznudy.cz - tipy na výlet  
<< Čvc 2019 >>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Budoucí Události

Proběhlé události

Archív novinek