AAA

Členové FCČR

Seznam členů udržuje: Michaela Nováková, jednatelka výboru FC (kontakt viz kontakty)

xls Seznam členů FC k 8. 9. 2018
(ve formátu xls)
PříjmeníJménoMěsto
Balcarová AlenaPraha 10
BalkováMichaelaStrakonice
BazalováOlgaČeské Budějovice
BednářováAdélaPraha 10
BelšanováLucieJablonec nad Nisou
Benešová JaroslavaKamenný Újezd
Benešová EvaKamenný Újezd
BínováHanaKolín
BobekJanČeské Budějovice
BrunclíkováTerezaŽeleznice
BuzoLukášChlumec
ČechováLuciePraha 9
ČernýDanielČeské Budějovice
DaňkováNikolaDašice
DěkanováMarkétaPraha 10
Donátová
MartinaVelký Vřešťov
DrbohlavKamilKobyly
Drdová (Šafránková)TerezaPraha 5
DžuganTomášKaznějov
Eggová Alena
FenclMichalDobříš
FilipováAlenaTeplice - Sobědruhy
FormánkováSoňaHoroušánky
FričováPetraKrupka
FričováBlankaKrupka
HálaVladimír
HandlováRomanaTelnice
HauserováMonikaJablonec nad Nisou
Havlíčková (Mališová)SoňaOstrava
Herbrychová (Baumruková)MichaelaSemily
HiršMichalKutná Hora
Horáček MichalÚštěk
HornychováVeronikaPraha 4
HůlkováBarboraRoztoky
ChalupníčkováPetraPraha 8
ChvojkováLucieÚstí nad Labem
IsmanickáVěraFrýdlant
IsmanickáAndreaFrýdlant
JakšováEvaPrachatice
JandaJaroslavChlumec
JandoraJaromírHradec Králové
JandorováEvaHradec Králové
JandováIrenaChlumec
JedličkováIvetaPardubice
JílekPetrHroznětín
Jircová (Kadeřábková)AndreaChocerady
JoklováPetraBoršov nad Vltavou
JonášováIrenaLiberec
KaisnerováMartinaKolín
Kasalá (Stiborková)MonikaPardubice
Kasalý MichalPardubice
KašpárkováHanaKrnsko
KavkováMiloslavaRudolfov
KejakováDominikaPraha 10
KocourkováBarboraČáslav
KonopáčJosefSvitavy
KonopáčováAnnaSvitavy
KonrádováIlonaPraha 10
KopáčekTadeášPraha
KoubkováSabinaČeské Budějovice
Koubková EvaČeské Budějovice
KovácsováJulieSedily
KramertováHelenaHostěradice
KreisingerKamilPraha 9
KrejčíkováMarcelaBožíčany
KropáčkováHanaČeské Budějovice
KřejbskáPetraPardubice
KřivohlaváVendulaKrupka
KřivohlaváJiřinaKrupka
KřížJiříPlzeň
KulhánkováPetraPraha 10
KupkováJanaPraha 4
LiškováKateřinaČeské Budějovice
LysáRenátaPraha 10
MachalováKateřinaDěčín 4
Malá (Dvořáková)JanaHořovice
MandováRenataPraha 10
MarhanRomanStrakonice
MatajsováMagdalenaČeské Budějovice
MedunováIvaPardubice
MíčováDenisaKutná Hora
MihokováMirkaAdamov
MírovskáLuciePraha
MoravcováMarkétaChrášťany
MotyčkaRadekKarlovy Vary
MotyčkováHanaBoží Dar
MračkováKateřinaLiberec 6
NeumanováJanaMladá Boleslav
NeumanováMartinaMladá Boleslav
NigošováTerezaPříšovice
Nosková MarcelaPěnčín
NovákZbyněkRadíkovice
NovákováMichaelaPraha 10
NovákováZdeňkaRadíkovice
NovákováAnnaPraha 8
NovákováLenkaMladá Boleslav
NovotnáZuzanaPraha-Čakovice
OuředníkováZuzanaJablonec nad Nisou
PachtováMilenaKrupka
Panuš JanPardubice
PanušováLuciePardubice
PecháčkováZuzanaLiberec 8
PekárekVáclavTeplice
PekárkováMilušeTeplice
PetrováMonikaTeplice
PetruškováIlonaPlzeň
PilařováBarboraČeské Budějovice
PlášilLiborKolín
PohnětalováKristýnaČeský Krumlov
PospíchalováVěraMnichovo Hradiště
PospíšilováAnnaPardubice
PrägerJosefKrupka
PrägerováMilenaLesní Stezka
Prokeš (Henc)PetrŘíčany
Prokešová PetraJeseník
ProšekStanislavÚstí nad Labem
ProškováIvaÚstí nad Labem
QuaiserováHanaMladá Boleslav
RájováDanielaHeřmanův Městec
ReindlováJanaPlzeň-Černice
RinešováAndreaČeské Budějovice
RothschedlováJanaLiberec
RussMarekÚstí n.L.-Něstěnice
ŘíhaMilanPraha 9
SemančíkováHanaKolín
SemerádPavelÚstí nad Labem
SchwabDominikČeské Budějovice
SilovskýJindřichKarlovy Vary
SkalickáHanaPraha 5
SkálkováKateřinaDřísy
SklenářováMichaelaPraha 10
SlabiňákováHelenaPlzeň
SlezákováPavlaMníšek
SlukováDanušeČeské Budějovice
SommrováJanaPardubice
SoučekJanLiberec
Součková (Krausová)KateřinaLiberec
Srbená (Kropáčková)JitkaČeské Budějovice
StehlíkováEvaČeské Budějovice
StejskalováNikolaPraha 8
StiborOldřichHradec Králové
StrakaJanPraha 9
StránskáKarolína Ústí nad Labem
Stránský PetrÚstí nad Labem
SvobodováHanaBřezno
ŠediváSimonaLiberec 9
ŠimekBořivojHradec Králové
ŠimerováDanaLiberec
ŠindelářŠtěpánChrastava
ŠoltýsováMartinaMladá Boleslav
ŠtefečkováKateřinaPraha 2
ŠtěpánkováAlžbětaŽamberk
ŠtulíkováKateřinaDolní Sloupnice
Tachecí (Slezáková)VeronikaMníšek
TesařZbyněkLitomyšl
TomáškováHelenaHorní Stropnice
TučímováJanaHlavečník
UhlířováGabrielaRudolfov
UrbanováKamilaOstrov
ValnohováNikolaLiberec
VančurováLenkaPraha 9
VeseláKamilaLitomyšl
VlasákováIvanaPraha 10
Vlčková (Prejsová)KarolínaPraha 6
VotroubkováIlonaVysoké Mýto
VrbováMilenaPraha 10
WlčkováTerezaDěčín 3
ZemanMichalJakubovice
ŽatkovičováLenkaPlzeň
ŽihlováHanaRakovník

 

FLYBALLOVÁ MAPA ČESKÉ REPUBLIKY:

OFICIÁLNÍ PARTNER FLYBALLU V ČR:

Fitmin
SPONZOŘI FLYBALLU:
Kudyznudy.cz - tipy na výlet  
<< Pro 2017 >>
PÚSČPSN
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Budoucí Události

Proběhlé události

Archív novinek