AAA

Kompletní výsledky kvalifikace na Mistrovství České republiky 2012

zobrazit verzi pro tisk
celkové pořadídružžstvocelkem body v kvalifikaciEagers Cup 2012LukṚovský drak 2012Turnaj sladkých nadějí 2012Happy míček 2012MR BCCCZ 2012
1.Hop Trop PRAGUE1533130333128
2.Lavina Alfa1513231322729
3.DogDRAGONS1333027252526
4.CrazyBalls1332627272726
5.Hop Trop HURRICANE1272725282423
6.Dajavera X Fitmin1172923261821
7.The Rebels I106252131290
8.Kosatky 1981721212118
9.Pilsen 2 F.A.S.T.97282402322
10.Alea - Tým nadìje941914242116
11.Tsunami 193242222025
12.The Rebels II902420111421
13.Hop Trop PANTHERS852016191515
14.Kosatky 285818241718
15.CrazyBalls I.791819181113
16.Alea - X - treme762111201311
17.Lavina Beta711515101912
18.Pink Pirates6514029220
19.Green "P" Pirates65220171214
20.Pilsen F.A.S.T.61131301619
21.DogDRAGONS 251121316100
22.NIMBUS Hop Trop5016101590
23.The Rebels III411191470
24.Lavina Gama371071208
25.Nextra321001480
26.Tsunami 2-vlnky32768011
27.Budweis Fly3069708
28.Dajavera Y Fitmin2300977
29.Mad Wolves900009
30.BriSk MeRlottes600600

FLYBALLOVÁ MAPA ČESKÉ REPUBLIKY:

OFICIÁLNÍ PARTNER FLYBALLU V ČR:

SPONZOŘI FLYBALLU:
Kudyznudy.cz - tipy na výlet  
<< Říj 2017 >>
PÚSČPSN
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Budoucí Události

Proběhlé události

Archív novinek